Szybki kontakt

608-547-477
recepcja@szarotkaistebna.pl

Nasza oferta

DLA SZKÓŁ I KLUBÓW SPORTOWYCH

Sprawdź dostępność obiektu w wybranym przez Ciebie terminie!

Więcej

ZIMA - sezon 2018 / 2019

Wraz z Ośrodkiem Narciarskim Złoty Groń zachęcamy do aktywnego spędzania zimy! Rabat na karnety! Dowóz GRATIS!

Więcej

PRZYJĘCIE WESELNE

Oferta na 2018 rok

Więcej

BAL SYLWESTROWY

tylko 450 zł od pary

Więcej

Nasza oferta

szarotka-6

Wesela, komunie, chrzciny, uroczyste rocznice, to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego człowieka, wymagające doskonałej oprawy na najwyższym poziomie. Szarotka specjalizuje się w organizacji wesel i uroczystości skrojonych na miarę według indywidualnych wskazówek gościa. Zapewniamy pomoc w wyborze optymalnego menu, wystroju sali i imprez towarzyszących.
Powierzenie specjalistom kompleksowej organizacji uroczystości zdejmuje z Państwa część obowiązków związanych z przygotowaniami i pozwala bardziej skupić się na wspólnym świętowaniu.

Szałas beskidzki grillowy to najpopularniejsze miejsce spotkań na świeżym powietrzu w Szarotce. Zadaszony, drewniany lokal wyposażony jest w stoły bufetowe, ruszt do pieczenia prosiaka i dziczyzny oraz palenisko z kijkami do pieczenia kiełbasek. Grill bar serwuje napoje, piwo i inne alkohole, a takiej formie wypoczynku mogą towarzyszyć kapele góralskie z gawędą ludową na żywo.

W naszym Obiekcie organizujemy również wiele konferencji, szkoleń firmowych oraz spotkań biznesowych. Posiadamy salę konferencyjną ze sprzętem multimedialnym, Wi-Fi. Specjalizujemy się również w organizacji części integracyjnej. Już wiele firm, liderów w swoich branżach zaufało nam ….

W pobliżu znajduje się duża i dobrze wyposażona sala gimnastyczna, wiele pięknych szlaków turystycznych, trasa do uprawiania narciarstwa biegowego a w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala nam w profesjonalny sposób zapewnić obsługę zgrupowania sportowego. W pełni przygotowana i urozmaicona dieta dla sportowców zregeneruje każdy organizm po wyczerpujących treningach.

Dogodne położenie ułatwia szybki dostęp do wielu miejsc i atrakcji turystycznych regionu, co zachęca do aktywnego spędzania czasu zarówno latem jak i zimą.

Oferujemy 90 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4- osobowych z łazienkami.

Dla Gości dostępna jest:

  • restauracja,
  • drink-bar,
  • internet Wi-FI
  • wypożyczalnia rowerów, leżaków
  • plac zabaw dla dzieci,
  • pokój zabaw,
  • ogródek letni,
  • tenis stołowy,
  • pralnia, suszarnia,
  • przechowalnia sprzętu narciarskiego.

Zimą szczególnie polecamy kuligi na terenie przepięknych lasów istebniańskich i wyciągi narciarskie znajdujące się w pobliżu , natomiast latem wycieczki na wozach, połączone ze spacerem z przewodnikiem.