Szybki kontakt

608-547-477
recepcja@szarotkaistebna.pl

Nasza oferta

ZIMA - sezon 2017 / 2018

Wraz z Ośrodkiem Narciarskim Złoty Groń zachęcamy do aktywnego spędzania zimy! 30% rabatu na karnety! Dowóz GRATIS!

Więcej

PRZYJĘCIE WESELNE

Oferta na 2018 rok

Więcej

WIELKANOC

Oferta pobytu w terminie 30.03.2018 - 02.04.2018

Więcej

Nasza oferta

szarotka-6

Wesela, komunie, chrzciny, uroczyste rocznice, to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego człowieka, wymagające doskonałej oprawy na najwyższym poziomie. Szarotka specjalizuje się w organizacji wesel i uroczystości skrojonych na miarę według indywidualnych wskazówek gościa. Zapewniamy pomoc w wyborze optymalnego menu, wystroju sali i imprez towarzyszących.
Powierzenie specjalistom kompleksowej organizacji uroczystości zdejmuje z Państwa część obowiązków związanych z przygotowaniami i pozwala bardziej skupić się na wspólnym świętowaniu.

Szałas beskidzki grillowy to najpopularniejsze miejsce spotkań na świeżym powietrzu w Szarotce. Zadaszony, drewniany lokal wyposażony jest w stoły bufetowe, ruszt do pieczenia prosiaka i dziczyzny oraz palenisko z kijkami do pieczenia kiełbasek. Grill bar serwuje napoje, piwo i inne alkohole, a takiej formie wypoczynku mogą towarzyszyć kapele góralskie z gawędą ludową na żywo.

W naszym Obiekcie organizujemy również wiele konferencji, szkoleń firmowych oraz spotkań biznesowych. Posiadamy salę konferencyjną ze sprzętem multimedialnym, Wi-Fi. Specjalizujemy się również w organizacji części integracyjnej. Już wiele firm, liderów w swoich branżach zaufało nam ….

W pobliżu znajduje się duża i dobrze wyposażona sala gimnastyczna, wiele pięknych szlaków turystycznych , nowopowstała trasa do uprawiania narciarstwa biegowego a w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala nam w profesjonalny sposób zapewnić obsługę zgrupowania sportowego. W pełni przygotowana i urozmaicona dieta dla sportowców zregeneruje każdy organizm po wyczerpujących treningach.

Dogodne położenie ułatwia szybki dostęp do wielu miejsc i atrakcji turystycznych regionu, co zachęca do aktywnego spędzania czasu zarówno latem jak i zimą.
Oferujemy 90 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4- osobowych z łazienkami.

Dla Gości dostępna jest:

  • restauracja,
  • drink-bar,
  • internet Wi-FI
  • wypożyczalnia rowerów, leżaków
  • plac zabaw dla dzieci,
  • ogródek letni ,
  • tenis stołowy, piłkarzyki,
  • mini siłownia,
  • pralnia, suszarnia,
  • przechowalnia sprzętu narciarskiego,

Zimą szczególnie polecamy kuligi na terenie przepięknych lasów istebniańskich i trzy wyciągi narciarskie znajdujące się w pobliżu , natomiast latem wycieczki na wozach, połączone ze spacerem z przewodnikiem.