Szybki kontakt

608-547-477
recepcja@szarotkaistebna.pl

Nasza oferta

DLA SZKÓŁ I KLUBÓW SPORTOWYCH

Sprawdź dostępność obiektu w wybranym przez Ciebie terminie!

Więcej

ZIMA - sezon 2018 / 2019

Wraz z Ośrodkiem Narciarskim Złoty Groń zachęcamy do aktywnego spędzania zimy! Rabat na karnety! Dowóz GRATIS!

Więcej

PRZYJĘCIE WESELNE

Oferta na 2019 rok

Więcej

Strefa SPA

SZCZEGÓLNIE POLECAMY:

Jacuzzi  w cenie 30,00 zł/godz,. (max. 4 osoby)

Saunę w cenie  30,00 zł/godz. (max 4 osoby)

5    sauna

WE WSPÓŁPRACY Z NASZYMI CZESKIMI SĄSIADAMI, POSZERZYLIŚMY NASZĄ OFERTĘ O WYJĄTKOWE ZABIEGI ODNOWY BIOLOGICZNEJ. PO PRZEBYCIU ZALEDWIE 20 MINUT DROGI, DO NAJBLIŻSZEGO MIASTECZKA PO CZESKIEJ STRONIE GRANICY O WDZIĘCZNEJ NAZWIE PISEK, DOCIERAMY DO JEDYNYCH W TYM REGIONIE ŁAŹNI PIWNYCH BEHENEC

Zabiegi BBB z wykorzystaniem naturalnych surowców bez chemicznych dodatków. SPA wykorzystujące dobroczynne działanie naturalnych składników i doświadczenia naszych przodków w tej dziedzinie.

Naturalne zabiegi BBB czerpią z doświadczeń i metod wykorzystujących w pierwszej fazie rozgrzanie i przyspieszenie metabolizmu człowieka w basenie relaksacyjnym o temperaturze wody co najmniej 32 °C w połączeniu z sauną fińską, w której maksymalna temperatura wynosi 80 °C. Po tej fazie rozgrzewającej następuje właściwa kąpiel lecznicza BBB, gdzie jedna sesja w wodzie o temperaturze 35-38 °C trwa 20 minut.

Oferta obejmuje następujące rodzaje kąpieli:

KĄPIEL PIWNA BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

KĄPIEL W WYWARZE ZE SŁOMY BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

KĄPIEL MLECZNA BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

KĄPIEL DĘBOWO-LAWENDOWA BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

74  lazne1

Po zakończeniu kąpieli następuje relaks na łóżku wyściełanym słomą z owsa, gdzie organizm w ciągu 30 minut regeneruje się i pozbywa zalegających toksyn oraz zanieczyszczeń. Jednocześnie ma miejsce końcowa faza całej terapii BBB, podczas której organizm wchłania wszystkie dostarczane w trakcie zabiegu składniki o działaniu leczniczym.

Korzystne i lecznicze efekty kąpieli BBB:

Kąpiel piwna BBB – zalecana w leczeniu łuszczycy i atopowego zapalenia skóry

Kąpiel piwną Bier.Bottich.BadÒ zawierającą drożdże, chmiel, słód i gorący osad można polecić każdemu. Wspomniane dodatki są bogatym źródłem witamin A, D, E i B, węglowodanów, aminokwasów, składników mineralnych, pierwiastków śladowych i białka. Właściwości lecznicze kąpieli w piwie drożdżowym znane są już od czasów średniowiecza. Warte podkreślenia jest także to, że stanowią one doskonałą profilaktykę licznych schorzeń. Osad piwny i drożdże piwne to naturalne środki lecznicze, oczywiście pod warunkiem utrzymania odpowiedniej temperatury i czasu kąpieli oraz zachowania właściwych proporcji. W trakcie kąpieli otwierają się pory, dzięki czemu następuje głębokie oczyszczenie organizmu. Kuracja piwna ma zbawienną moc również w leczeniu schorzeń reumatycznych, dny i pewnych chorób skóry, doceniają jej działanie także osoby z zaburzeniami ukrwienia kończyn.

Kąpiel w wywarze ze słomy BBB – zalecana w przypadku bólu stawów i reumatyzmu

Kąpiele w wywarze ze słomy stosowane są zarówno do złagodzenia bólów mięśni i stawów, jak też w celu pobudzenia całego organizmu. Pozytywnie wpływają na krążenie krwi. Składniki pochodzące z przedgórza Beskidów są naturalną mieszanką ziół, których wysoka jakość korzystnie wpływa na osiągany efekt. Podczas więdnięcia tych roślin dochodzi do przekształcenia zawartych w nich glikozydów na cenne olejki i kumarynę, która występuje zwłaszcza w niektórych odmianach koniczyny, traw i ziół.

Kąpiel mleczna BBB – kosmetyczna, nawilża skórę

Jest to naturalny zabieg kosmetyczny, w trakcie którego dostarczane są najwyższej jakości składniki pielęgnujące i regenerujące skórę. Kąpiel mleczna zawiera naturalną serwatkę, białka mleka i prawdziwą śmietanę. Jeśli chcesz się „odmłodzić“ i rozkoszować niepowtarzalnym składem kąpieli, to powyższa oferta powstała z myślą o tobie.

Kąpiel dębowo-lawendowa BBB – kąpiel antyseptyczna

Na pierwszy rzut oka widać, że dąb jest drzewem bardzo silnym i pełnym energii. Nasi przodkowie kłaniali się dębom i poświęcali je bogom. Otaczano je czcią nie tylko ze względu na ich majestatyczność, ale także z powodu właściwości uzdrawiających. Doskonale zdawano sobie sprawę z tego, że na to zasługują. Chodzi o wysokiej jakości naturalną kurację lawendową z dodatkiem kory dębowej, która powszechnie jest stosowana w postaci wywaru. Dobrze się sprawdza np. w przypadku zranień skóry, zarówno małych, jak i dużych ran, które wymagają zdezynfekowania i zatrzymania krwawienia. Ma stosunkowo silne działanie przeciwzapalne, stosuje się również na rany zaognione, które długo i źle się goją. Stąd też dawniej tak bardzo ceniono jej właściwości odkażające i ściągające. Zarówno naturalna kora dębowa, jak też kwiaty lawendy zawierają składniki antyseptyczne, które w połączeniu z zapachem lawendy intensyfikują cały zabieg BBB będący źródłem witamin A i E.

Wskazania do stosowania:

  • hemoroidy

  • stany zapalne skóry, odmrożenia, otarcia i mokre egzemy

  • pocenie się stóp

  • przyspieszenie wchłaniania się obrzęków