Szybki kontakt

608-547-477
recepcja@szarotkaistebna.pl

Nasza oferta

DLA SZKÓŁ I KLUBÓW SPORTOWYCH

Sprawdź dostępność obiektu w wybranym przez Ciebie terminie!

Więcej

ZIMA - sezon 2018 / 2019

Wraz z Ośrodkiem Narciarskim Złoty Groń zachęcamy do aktywnego spędzania zimy! Rabat na karnety! Dowóz GRATIS!

Więcej

PRZYJĘCIE WESELNE

Oferta na 2018 rok

Więcej

BAL SYLWESTROWY

tylko 450 zł od pary

Więcej

Strefa SPA

SZCZEGÓLNIE POLECAMY:

Jacuzzi  w cenie 30,00 zł/godz,. (max. 4 osoby)

Saunę w cenie  30,00 zł/godz. (max 4 osoby)

5    sauna

WE WSPÓŁPRACY Z NASZYMI CZESKIMI SĄSIADAMI, POSZERZYLIŚMY NASZĄ OFERTĘ O WYJĄTKOWE ZABIEGI ODNOWY BIOLOGICZNEJ. PO PRZEBYCIU ZALEDWIE 20 MINUT DROGI, DO NAJBLIŻSZEGO MIASTECZKA PO CZESKIEJ STRONIE GRANICY O WDZIĘCZNEJ NAZWIE PISEK, DOCIERAMY DO JEDYNYCH W TYM REGIONIE ŁAŹNI PIWNYCH BEHENEC

Zabiegi BBB z wykorzystaniem naturalnych surowców bez chemicznych dodatków. SPA wykorzystujące dobroczynne działanie naturalnych składników i doświadczenia naszych przodków w tej dziedzinie.

Naturalne zabiegi BBB czerpią z doświadczeń i metod wykorzystujących w pierwszej fazie rozgrzanie i przyspieszenie metabolizmu człowieka w basenie relaksacyjnym o temperaturze wody co najmniej 32 °C w połączeniu z sauną fińską, w której maksymalna temperatura wynosi 80 °C. Po tej fazie rozgrzewającej następuje właściwa kąpiel lecznicza BBB, gdzie jedna sesja w wodzie o temperaturze 35-38 °C trwa 20 minut.

Oferta obejmuje następujące rodzaje kąpieli:

KĄPIEL PIWNA BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

KĄPIEL W WYWARZE ZE SŁOMY BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

KĄPIEL MLECZNA BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

KĄPIEL DĘBOWO-LAWENDOWA BBB (120 MINUT) 1.700 KC/2 OS.

74  lazne1

Po zakończeniu kąpieli następuje relaks na łóżku wyściełanym słomą z owsa, gdzie organizm w ciągu 30 minut regeneruje się i pozbywa zalegających toksyn oraz zanieczyszczeń. Jednocześnie ma miejsce końcowa faza całej terapii BBB, podczas której organizm wchłania wszystkie dostarczane w trakcie zabiegu składniki o działaniu leczniczym.

Korzystne i lecznicze efekty kąpieli BBB:

Kąpiel piwna BBB – zalecana w leczeniu łuszczycy i atopowego zapalenia skóry

Kąpiel piwną Bier.Bottich.BadÒ zawierającą drożdże, chmiel, słód i gorący osad można polecić każdemu. Wspomniane dodatki są bogatym źródłem witamin A, D, E i B, węglowodanów, aminokwasów, składników mineralnych, pierwiastków śladowych i białka. Właściwości lecznicze kąpieli w piwie drożdżowym znane są już od czasów średniowiecza. Warte podkreślenia jest także to, że stanowią one doskonałą profilaktykę licznych schorzeń. Osad piwny i drożdże piwne to naturalne środki lecznicze, oczywiście pod warunkiem utrzymania odpowiedniej temperatury i czasu kąpieli oraz zachowania właściwych proporcji. W trakcie kąpieli otwierają się pory, dzięki czemu następuje głębokie oczyszczenie organizmu. Kuracja piwna ma zbawienną moc również w leczeniu schorzeń reumatycznych, dny i pewnych chorób skóry, doceniają jej działanie także osoby z zaburzeniami ukrwienia kończyn.

Kąpiel w wywarze ze słomy BBB – zalecana w przypadku bólu stawów i reumatyzmu

Kąpiele w wywarze ze słomy stosowane są zarówno do złagodzenia bólów mięśni i stawów, jak też w celu pobudzenia całego organizmu. Pozytywnie wpływają na krążenie krwi. Składniki pochodzące z przedgórza Beskidów są naturalną mieszanką ziół, których wysoka jakość korzystnie wpływa na osiągany efekt. Podczas więdnięcia tych roślin dochodzi do przekształcenia zawartych w nich glikozydów na cenne olejki i kumarynę, która występuje zwłaszcza w niektórych odmianach koniczyny, traw i ziół.

Kąpiel mleczna BBB – kosmetyczna, nawilża skórę

Jest to naturalny zabieg kosmetyczny, w trakcie którego dostarczane są najwyższej jakości składniki pielęgnujące i regenerujące skórę. Kąpiel mleczna zawiera naturalną serwatkę, białka mleka i prawdziwą śmietanę. Jeśli chcesz się „odmłodzić“ i rozkoszować niepowtarzalnym składem kąpieli, to powyższa oferta powstała z myślą o tobie.

Kąpiel dębowo-lawendowa BBB – kąpiel antyseptyczna

Na pierwszy rzut oka widać, że dąb jest drzewem bardzo silnym i pełnym energii. Nasi przodkowie kłaniali się dębom i poświęcali je bogom. Otaczano je czcią nie tylko ze względu na ich majestatyczność, ale także z powodu właściwości uzdrawiających. Doskonale zdawano sobie sprawę z tego, że na to zasługują. Chodzi o wysokiej jakości naturalną kurację lawendową z dodatkiem kory dębowej, która powszechnie jest stosowana w postaci wywaru. Dobrze się sprawdza np. w przypadku zranień skóry, zarówno małych, jak i dużych ran, które wymagają zdezynfekowania i zatrzymania krwawienia. Ma stosunkowo silne działanie przeciwzapalne, stosuje się również na rany zaognione, które długo i źle się goją. Stąd też dawniej tak bardzo ceniono jej właściwości odkażające i ściągające. Zarówno naturalna kora dębowa, jak też kwiaty lawendy zawierają składniki antyseptyczne, które w połączeniu z zapachem lawendy intensyfikują cały zabieg BBB będący źródłem witamin A i E.

Wskazania do stosowania:

  • hemoroidy

  • stany zapalne skóry, odmrożenia, otarcia i mokre egzemy

  • pocenie się stóp

  • przyspieszenie wchłaniania się obrzęków